Güvenilir

Samsung Pay

saibanti-massimo
66.1MB
Mağazadan İndirilenler 0 - 5
Sürüm 3.8.86 5 gün önce

Samsung Pay açıklaması

More than a wallet.
• With Samsung Pay, add all your credit, debit, gift and membership cards to your devices.*
• Samsung Pay has partnered with American Express®, Discover®, MasterCard®, and Visa® payment card networks in conjunction with top U.S. banks.
• Get extra rewards for the same purchases you make every day. Samsung Rewards lets you earn points for every purchase. Earn points from your purchases and by using Samsung apps, and then redeem them toward Samsung products and more.

• With an extra layer of security, each transaction with Samsung Pay is covered by your bank’s fraud protection and authentication via fingerprint, pin number or iris scan. Your card information is encrypted in a separate and secure data vault.
• Samsung Pay is accepted at millions of places. Use it to buy things in stores, on the web, and in participating merchant apps.
• Discover deals, gift cards, promotions and offers from thousands of local and national stores.

*Only compatible with select cards and participating banks and qualifying Samsung devices. Some features may not be available in some countries.
Learn more: http://www.samsung.com/us/samsung-pay/compatible-cards/#compatibility

Available on our latest devices: Galaxy Note10 and Galaxy Note10+, Galaxy S10 and Galaxy S10+, Galaxy Note9, Galaxy S9 and Galaxy S9+, Galaxy Note8, Galaxy S8 and Galaxy S8+, Galaxy S7 edge, Galaxy S7, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 active, Galaxy S6, Gear S2 (with NFC only) and Gear S3
Still have questions? Learn more: http://samsungpay.com

**Registration required. Terms & Conditions apply.
Bir cüzdandan daha fazlası.
• Samsung Pay ile cihazlarınıza tüm kredi, borç, hediye ve üyelik kartlarınızı ekleyin. *
• Samsung Pay, en iyi ABD bankalarıyla birlikte American Express®, Discover®, MasterCard® ve Visa® ödeme kartı ağlarıyla ortaklık kurmuştur.
• Her gün yaptığınız alışverişler için ekstra ödüller al. Samsung Rewards, her satın alım için puan kazanmanızı sağlar. Satın alımlarınızdan ve Samsung uygulamalarını kullanarak puan kazanın ve ardından bunları Samsung ürünlerine ve daha fazlasına çevirin.

• Ekstra güvenlik katmanı ile Samsung Pay ile yapılan her işlem, bankanızın sahtekarlığa karşı korunması ve parmak izi, pin numarası veya iris taraması yoluyla kimlik doğrulaması kapsamındadır. Kart bilgileriniz ayrı ve güvenli bir veri kasasında şifrelenir.
• Samsung Pay, milyonlarca yerde kabul edilir. Mağazalarda, web'de ve katılımcı satıcı uygulamalarında bir şeyler satın almak için kullanın.
• Binlerce yerel ve ulusal mağazadan fırsatları, hediye kartlarını, promosyonları ve teklifleri keşfedin.

* Yalnızca belirli kartlarla ve katılımcı bankalarla ve nitelikli Samsung cihazlarıyla uyumludur. Bazı özellikler bazı ülkelerde bulunmayabilir.
Daha fazla bilgi edinin: http://www.samsung.com/us/samsung-pay/compatible-cards/#compatibility

En yeni cihazlarımızda mevcut: Galaxy Note10 ve Galaxy Note10 +, Galaxy S10 ve Galaxy S10 +, Galaxy Note9, Galaxy S9 ve Galaxy S9 +, Galaxy Note8, Galaxy S8 ve Galaxy S8 +, Galaxy S7 kenar, Galaxy S7, Galaxy S6 kenar +, Galaxy Note5, Galaxy S6 kenarı, Galaxy S6 aktif, Galaxy S6, Dişli S2 (sadece NFC'li) ve Dişli S3
Hala sorularınız mı var? Daha fazla bilgi edinin: http://samsungpay.com

** Kayıt gerekli. Şartlar ve Koşullar geçerlidir.

Daha fazla göster

Samsung Pay için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Samsung Pay ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
saibanti massimo mağaza avatarı
saibanti-massimo Mağaza 1.76k 625.6k

APK hakkında Samsung Pay bilgi

APK Sürüm 3.8.86
Uyumluluk Android 6.0+ (Marshmallow)


İndirme: Samsung Pay APK
İndir